Fotografické služby

048731097de322302aff7e52151c991d L

Nabízím reportážní či dokumentární fotografování zachycující pracovní procesy, prezentace výrobků, přednášky či konference, soutěže, významné události v životě firem nebo nejrůznější akce pro zaměstnance či obchodní partnery.

 

Reportážní a propagační fotografie

Pro Vaši představu, ve svém portfoliu již mám fotografie například dopravních staveb či rekonstruovaných městských center (Strabag) , otevření úseku dálnice D1 (Alpine) otvíraní bankovních poboček (Raiffeisenbank), oslavy výročí založení pivovaru (Starobrno), den pro zaměstnance (Delicomat), soutěž Rozjezdy roku (T-Mobile), přebírka nových kamionů (DHL), pokládka asfaltové vozovky (Strabag), dokumentace pracovní činnosti (DHL). Teambuildingové akce (NetSuite), či fotografie ordinací dětských lékařů ( Arnika). Spolupracoval jsem s několika společnostní zadívajícím se PR a organizací firemních prezentací a akcí.

    

Sportovní fotografie

Sportovní fotografie, patří k mým nejoblíbenějším. Dlouhodobě se věnuji fotografování především volejbalu (jsem fotografem Brněnského extraligového družstva, českého volejbalové svazy a v minulosti jsme byl například oficiálním fotografem ME můžu a juniorů či MS juniorek. V rámci svých služeb nabízím především reportážní fotografie ze sportovních utkání či závodů.

    

Společenské akce

Již od dob svých studií se věnuji fotografováním reportáží z nejrůznějších společenských akcí, jako jsou nejrůznější plesy, večírky, párty, taneční či divadelní vystoupení a proto pro Vás rad nafotografuji i tyto akce.

   

Koncerty

Fotografování koncertů a hudebních festivalů jsme se Věnoval především během několika leté spolupráce s agenturou Pragokoncer, během které jsem měl možnost při fotografování celé řady zahraničních i tuzemských kapel posbírat cenné zkušeností, které rád využiji o při prácí pro Vás.

   

Portréty,   rande či rodina

Nabízím exteriérové fotografování portrétu ať již párů (rande) nebo snímky rodinné.

   

Ceník

Ceny jsou stanoveny individuálně dle rozsahu a obtížnosti konkrétní zakázky. Roli hraje jak délka vlastního fotografování, tak požadavek na množství zpracovaných fotografii.

Obvykle se cena první hodiny fotografování pohybuje v rozmezi 1000 až 1500 kč a další hodina pak 750 až 1000 kč.

Sportovní utkání  od 1000,- Kč

Sportovní akce   od 2000,- Kč

Plesy a večírky od 1500,-  Kč

Reportáže z prezentací a firemních akcí  od 1000,-  Kč bez DPH

Koncerty, festivaly, divadelní představení   od 1000,- Kč

Portrétní fotografování  od1500,- Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH

 

Reference

 • Milý náš Viktore, slovo "nadšení" je jen slabé pojmenování toho, jak se teď oba cítíme. Fotografie jsou naprosto úžasné, krásné, pro nás ohromující a budou nám připomínat nádherné chvíle, které jsme spolu prožili ve svatební den. Na některých  si připadáme jak na obálku časopisu "Just Married"! Ani jeden z nás se před objektivem necítí ve své kůži, ale s Tebou jsme byli naprosto v pohodě . Ještě jednou mockrát děkujeme... P.S.: Budeme muset vyhradit jednu celou stěnu v domečku jen a jen na Tvoje fotky.

   

 • " Ještě jednou děkuji za super kurz, pro mě byl určitě přínosem... Konečně mi všechno do sebe zapadá a vím co a jak s nastavením foťáku.  Jistě to stálo za to, i za těch šest hodin strávených v autě na cestě za Vámi a pak domů"

 • Krásný, krásný, krásný!!!!  Jsem naprosto nadšená a už se těším na zbytek. Opravdu klobouk dolů, na některých fotkách si připadám jako filmová star moc děkujeme!!!

 • "Fotky jsou nádherné, je to prostě paráda prožít si tak znovu svůj den. Ještě jednou moc děkuju a ráda Tě využiju i při jiných příležitostech :-)"

 • “Moc bych vám chtěl poděkovat za rady na fotokurzu. Přijali mě teď na střední školu s uměleckým zařazením pro multimediální techniku a rady od vás mi na příjimačkách velmi pomohly..”

 • Lucka a Jakub
  Novomanželé | 2014
 • Martina
  Účastnice kurzu | 2014
 • Lucka
  Nevěsta | 2014
 • Veronika
  Nevěsta| 2014
 • Michal
  účastník kurzu | 2014