Informace

Milí novomanželé v případě, že projevíte zájem o moje služby a termín vašeho svatebního dne, ještě nebude v mém kalendáři rezervován nic nebrání tomu domluvit se na spoluprácí.

Základní informace ohledně fotografování si můžeme vyměnit emailem nebo telefonicky, nicméně pokud je to jen trochu možné preferuji při dolaďování detailů fotografování osobní setkání, na kterém se zároveň aspoň letmo seznámíme.

Pokud vám bude moje nabídka vyhovovat, vyplníme společně objednávkový formulář a tím provedete závaznou rezervaci stvrzenou složením rezervačního poplatku ve výši 50% dohodnuté ceny svatebního fotografování.

Přibližně 14 dní před termínem vaší svatby, se s vámi spojím, abych se ujistil, že se během příprav nic nezměnilo. V den D se dostavím v dohodnutou hodinu na dohodnuté místo po vlastní ose, a sám se budu přepravovat i během dne.

Fotografováním práce fotografa zdaleka nekončí, vlastně spíš začíná, takže během cca tří týdnu po vaší svatbě pořízené fotografie protřídím, upravím (tonalita, barvy, ořez, případné převody do čb) a u portrétních snímků provedu potřebné retuše ( retuš pleti, odlesků či případných rušivých prvků). Fotografie následně v rozlišení pro tisk a web uložím na CV/DVD které vám předám v albu společně s tištěnými fotografiemi, které získáte zdarma jako malý svatební dar. Při předání fotografií pak doplatíte zbývající částku za mé služby.

Následně se také můžeme domluvit na další reprodukci fotografií ať už formou klasického tisku, svatební fotoknihy či obrazu na plátně.

 

Obchodní podmínky